• Odlična cijena
  • Novo
Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-LC/PC,3.0 mm Promjeru,OM1 Multimode 62.5/125,Dupleks,LC da LC 45 Metara

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-LC/PC,3.0 mm Promjeru,OM1 Multimode 62.5/125,Dupleks,LC da LC 45 Metara

 
KM 54.00

Iznos
U trgovini.


Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-LC/PC,3.0 mm Promjeru,
Multimode 62.5/125, Dupleks, 45 Meters
Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.
Tehnički Specifikacije :
Parametar
Jedinice
FC, UO, LC/ Oklopna vlakna patch vrpcu
ST, MU
PLANINI-RJ, MPO
E2000
SM
MM
SM
MM
SM
MM
SM
PC
UPC
VOZILOM
PC
PC
UPC
PC
PC
UPC
PC
PC
VOZILOM
Ubodna gubitak(tipična)
d B
≤0.3
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤0.3
≤0.3
Gubitci
d B
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Operativni talasnu dužinu
nm
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Exchangeability
d B
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
Vibracije
d B
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
Operativni temperatura
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Skladište temperatura
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Kabl promjeru
mm
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
φ3.0, φ2.0, φ0.9
Naručio informacija :
Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditi
Bilješka : optički kabl je za 50/125um. Kabl promjer je 3.0 mm 62.5/125um su dostupni, takođe, ako želiš 62.5/125um, molim te javi mi kad budeš mjesto PO.
Dostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove. Sve uvoz dužnosti i porezi su odgovornost kupca. Sadržaj je poslao da kupac je potvrdio adresu od ponedeljka do petka (Vikend& Praznik isključeni) Molim vas provjeriti svoje brodske adresu pažljivo prije odlaska. Ako želiš da mijenjati adresu, pariz ljubazno nas kontaktirati,Inače, bilo kakve promjene informacije mogu biti primećeni jednom poslat
NAPOMENA :
Predmet će biti prebačen iz hong konga;
Dostava put razlikuje od 3 do 25 radnim danom :
SAD/Glavni Europeancountries10~15working dana
Drugim zemljama15~25working dana
Hitno,pariz nekako izabrati izraze kao DHL,UPS,Fedex i tako dalje.


O proizvodu

:
IO-LINK
:
EBMD6LCLC045
Stanju:
Nova
Kabl dužinu:
45meters
Veza Je:
LC
Veza B:
LC
kabl tip:
Dupleks
Jezgro gladding promjeru:
62.5/125
Vlakna Tip:
OM1
:
Narandžasta
Vlakna promjeru:
3.0 mm
Prilagoditi:
Podrške

Slični prijedlozi